Blog

Tort urodzinowy to coś, co ucieszy każdego!

Tort urodzinowy to coś,co ucieszy każdego! Ostatnio mieliśmy niecodzienną okazję brać udział w urodzinach pewnej uroczej Pani. Nie było to zwyczajne zamówienie, dlatego postanowiliśmy się z Wami podzielić tą historią!

Wszystko zaczęło się od e-maila.

ZAMÓWIENIE!

Na naszą skrzynkę pocztową pare dni temu trafiła nietypowa wiadomość. Jej autorką była Pani Magda, która od wielu lat mieszka wraz z rodzicami i bratem w Stanach Zjednoczonych. Z listu wynikało, że Babcia pani Magdy niedługo obchodzić będzie 70-te urodziny. Jej rodzina, chcąc uczcić ten wyjątkowy dzień postanowiła poprosić nas o pomoc i przygotowanie niezwykłego tortu!

A więc.. Do DZIEŁA!

MAMY NA TO POMYSŁ!

Odległość uniemożliwiała wspólne, rodzinne świętowanie. Żaden kilometr nie jest jednak w stanie równać się z miłością.  Pani Magda opowiedziała nam o swojej Babci. Pani Kazimiera uwielbia kwiaty i drobne upominki. A nad wszystko kocha swoje dzieci i wnuki. Nie jest wiec dziwne, że zależało im aby uszczęśliwić Solenizantkę!! Dzięki naszej współpracy zrodził się fantastyczny prezent! CAKE BOX! Chcieliśmy, aby Pani Kazimiera poczuła się szczególnie wyjątkowo w dniu swojego święta! Pani Magda zebrała całą swoją rodzinę i uwieczniła na fotografii, którą wywołaliśmy i dołączyliśmy z kartką z życzeniami do CAKE BOX-u! Dodatkowo dla dzieci zrobiliśmy delikatne cup-cake, które również udekorowaliśmy kwiatami.

Muffiny razem z tortem–niespodzianką stworzyły Prezent Idealny.

 

CO TO CAKE BOX?

Cake box to wyjątkowy pomysł na słodki prezent. Pięknie dekorowany żywymi kwiatami tort, kryjący się w wyjątkowym pudełku zachwyci nie tylko wyglądem, ale i smakiem!
Tort dla Pani Kazimiery zaprojektowaliśmy z pomocą zaprzyjaźnionej pracowni florystycznej “Fabryka Kwiatów i dobrego smaku”
Pani Marta dobrała dla nas odpowiednie kwiaty: na torcie znalazły się astromeria w odcianiach pistacji i różu, różowe tulipany oraz urocze, różowe kwiatuszki wax. Do wykończenia posłużyły gałązki pistacji. Na cup-cake’s znalazły się malutkie kwiatuszki wax w towarzystwie gałązek pistacji. Całość zgrabnie zmieściła się do eleganckiego czarnego pudełka, które wykończyliśmy złotymi kokardami i wstążkami. Efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania – zapraszamy na nasz instagram.

Bardzo dziękujemy Pani Marcie i pracowni florystycznej za owocną współprace!

 

ZAWOZIMY! I TO LIVE!

Kuzyn Pani Magdy za pomocą telekonferencji uchwycił całą niespodziankę. Osobiście zawieźliśmy tort do domu Solenizantki i złożyliśmy kochanej Pani Kazimierze najserdeczniejsze życzenia, mnóstwo zdrowia, miłości i uśmiechu. Cała rodzina za wielką wodą zebrała się o 4:00 rano, aby zaśpiewać „Sto lat!” i zobaczyć nieopisaną radość w oczach Babci! Dzięki technice mogliśmy na bieżąco przekazywać informację na temat postępów w organizacji całej niespodzianki: od wywoływania zdjęć, przez ozdabianie pudełka, kończąc na doborze kwiatów i dekorowaniu toru! Dzięki temu rodzina mogła poczuć się częścią przygotowań, być bliżej i niejako brać we wszystkim udział! Jesteśmy szalenie dumni, że mogliśmy pracować przy tym projekcie!

DZIĘKUJEMY!!!!

Chcemy jeszcze raz podziękować Pani Magdzie za zaufanie i złożenie zamówienia. Zaproszenie na urodziny Solenizantki było dla nas niezwykłym podziękowaniem. Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy być częścią tych niezwykłych chwil! Za naszym pośrednictwem, rodzina Pani Magdy mogła przekazać swoje uczucia. Zaufanie, którym nas obdarzono jest dla nas niezwykle istotne.
Solenizantce raz jeszcze składamy serdeczne życzenia!

Dziękujemy że jesteście z nami!

JESTEŚ ZAINTERSOWANY ZAMÓWIENIEM?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdzie również można złożyć zamówienie: 665-661-551